30 березня 2016 року у басейні «Нептун» пройшов міський чемпіонат з плавання серед спортсменів «Інваспорту», тренер Скляр І. А.

У змаганнях взяли участь 12 спортсменів. Серед них найменші учасники: Коваленко Ліза, Турчева Дарина, Гайдаш Сергій. Для них це були перші змагання з плавання.

За підсумками чемпіонату кращі результати показала Малихіна Тетяна. Вона виконала нормативи ІІІ дорослого розряду на дистанції 50 м вільним стилем і дуже близько за результатами наблизилася до ІІ дорослого розряду. Загороднєву Назару не вистачило 25 частки секунди до нормативу І дорослого розряду на дистанції 50 метрів на спині.

Хороший результат показали Баранюк Нестор і Сітьков Віктор на дистанції 50 м брасом.

Попереду у Сітькова Віктора, Баранюка Нестора, Скорика Олександра й Загороднєва Назара Всеукраїнська спартакіада «Повір у себе», яка буде проходити в місті Миколаєві 20-23 квітня.

Тетяна Амельченя