01 квітня відділення Комсомольської міської стоматологічної поліклініки відзначає 35-річний ювілей. Працівники стоматологічної поліклініки, гості зібралися в малій залі Палацу культури і творчості на урочистий захід.

Привітати ювілярів завітали почесні гості: міський голова Дмитро Биков, секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева, заступник головного лікаря з медичної частини КУ «Полтавський обласний центр стоматології - стоматологічна клінічна поліклініка» Віктор Харченко, завідуюча інформаційно-аналітичним відділом КУ «Полтавський обласний центр стоматології - стоматологічна клінічна поліклініка» Людмила Струць, депутат Комсомольської міської ради Ростислав Марченко.

Міський голова Дмитро Биков привітав ювілярів зі святом, подякував їм за сумлінну працю та професійну майстерність, побажав міцного здоров’я, пообіцяв сприяти розвитку сучасної стоматології в Комсомольську. З нагоди святкової події очільник Комсомольська вручив головному лікарю Комсомольської міської стоматологічної поліклініки Наталі Малигіній пам’ятний подарунок, працівникам стоматологічного відділення - грамоти й подяки.

Працівники відділення Комсомольської міської стоматологічної поліклініки отримали щирі вітання з ювілеєм, подарунок від заступника головного лікаря з медичної частини КУ «Полтавського обласного центру стоматології - стоматологічна клінічна поліклініка» Віктора Харченка.

Головний лікар Комсомольської міської стоматологічної поліклініки Наталя Малигіна також привітала колег із 35-річчям з дня заснування стоматології у Комсомольську, подякувала за підтримку, плідну співпрацю, побажала всіх благ.

До щирих вітань з нагоди ювілею приєдналися начальник аналітичного відділу, заступник начальника управління охорони здоров’я Віктор Дудник, головний лікар Комсомольської міської лікарні Костянтин Шкляр, головний лікар медичного центру ПМСД Аліна Ковпак, начальник міського відділу освіти Ірина Шошина, начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська.

На адресу ювілярів прозвучало багато теплих слів, щирих побажань. Гості висловлювали глибоку вдячність, шану та повагу ювілярам. Стоматологічна допомога є наймасовішим видом медичної допомоги й посідає одне з провідних місць у загальній системі заходів, спрямованих на збереження здоров’я людини.

Присутні передивилися фотопрезентацію історії заснування та становлення стоматологічної служби в Комсомольську. Прийняли чисельні яскраві вітання від дитячих творчих колективів Палацу культури і творчості.