Міська влада вручила подарунки на день Святого Миколая

На день Святого Миколая в Україні склалася гарна традиція -- робити для дітей усілякі сюрпризи і дарувати гостинці. У Комсомольську така традиція започаткована давно і не є новою. Тож в день Святого Миколая до міськвиконкому завітали родини, у яких виховується п’ятеро та більше дітей. Для міської влади питання опіки над багатодітними сім\'ями є одним із пріоритетних.

Атмосферу свята для десятьох найбільших багатодітних родин у місті створювали представники міської влади – міський голова Сергій Супрун, секретар міської ради Світлана Калашник, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко. Вони вручили кожній дитині пакунки із солодощами та ігрові комплекти.  Напередодні новорічних свят відбулась також церемонія відзначення державними нагородами матерів-героїнь. В рамках заходу міський голова привітав трьох багатодітних жінок, яким Указом Президента було присвоєно почесне звання «Мати-героїня». Це Турова Надія, мати шести дітей, Задорожня Ніна, мати шести дітей, Босак Тетяна, мати п’яти дітей.

Керівництво міста, привітавши багатодітних матерів подарунками, побажали здоров\'я, достатку, злагоди, подякували їм за гідне виховання дітей.