09 червня за головування міського голови Сергія Супруна  у малій залі Комсомольської міської ради пройшла робоча зустріч, ініційована представниками ОСН «Тріада-21».

На зустрічі були присутні перший заступник міського голови Дмитро Биков, директор департаменту житлово-комунального господарства Петро Василюк, начальник управління по інвестиціях та будівництву Олександр Кравченко, директор КП «Озеленення» Юлія Гаврилюк, голова ОСН «Комітет мікрорайонів приватної забудови «Тріада-21» Любов Козел, заступник ОСН «Комітет мікрорайонів приватної забудови «Тріада-21» по мікрорайону Золотнище Олена Потока, заступник ОСН «Комітет мікрорайонів приватної забудови «Тріада-21» по мікрорайону Піддубне Віталій Ткаченко.

Обговорено низку нагальних господарських питань мікрорайонів приватної забудови: озеленення та благоустрій території, охоплення будинків мікрорайонів мережами водовідведення та водопостачання, ремонт доріг, освітлення вулиць. Представників ОСН також цікавило питання децентралізації влади та участь органів самоорганізації у реформуванні.

Начальник УІтаБ, директор ДЖКГ доповіли про хід виконання планових робіт структурними підрозділами.

У ході зустрічі в тому числі розглянули питання вивезення твердих побутових відходів у мікрорайонах Піддубне, Низи, Золотнище. Голова ОСН «Комітет мікрорайонів приватної забудови «Тріада-21» Любов Козел висловила вдячність міській владі за організацію вивозу сміття у мікрорайонах. Представники міської влади підняли проблемне питання щодо наявності стихійних звалищ сміття навколо приватного сектору, запропонували шляхи вирішення проблеми у цивілізований спосіб – встановлення контейнерів для вивезення крупногабаритного сміття.

Присутні обговорили питання реалізації запланованих до виконання у 2015 році проектів, визначили пріоритетні.

Міський голова запросив керівників ОСН більш активно долучатися до співпраці з владою, визначати пріоритетні  проекти капітального будівництва для створення відповідних програм, затвердження їх на сесії міської ради та впровадження.