5 лютого 2014 року в стінах виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області під головуванням голови комісії, заступника міського голови Ю.М.Мухи відбулося чергове засідання комісії із забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків.

Участь у роботі засідання взяли начальник житлового відділу І.О.Киричок, головний спеціаліст житлового відділу Т.М.Грінченко, директор департаменту економічного розвитку та ресурсів О.В.Овчиннікова, начальник юридичного відділу О.П.Таран.

Члени комісії заслухали інформацію начальника житлового відділу І.О.Киричок про розгляд заяв щодо приватизації кімнат у гуртожитках за адресами: вул. Космонавтів, 5, вул. Леніна, 30, вул. Молодіжна, 4, вул. Портова, 3.

У результаті ретельної роботи опрацьовано 14 заяв громадян із проханнями оформити передачу в приватну власність або приватну спільну часткову власність жилих приміщень у гуртожитках міста, з яких 11 запитів мали позитивне вирішення, 1 заяву відклали на доопрацювання, двом заявникам відмовили.