20  лютого пройшла міська Спартакіада допризовної молоді серед навчальних закладів міста. У змаганнях прийняло участь 9 команд (юнаки 1997-1998 р.н.) загальноосвітніх навчальних закладів міста, Комсомольського політехнічного технікуму, вищого професійного гірничого училища та професійного будівельного ліцею. До програми Спартакіади були включені 3 види спорту: кульова стрільба, підтягування та плавання (50 м в/с).

У Спартакіаді підводився загальнокомандний залік по трьом видам.

Кращий результат з кульової стрільби показали  Чистяков Антон (ЗОШ №1) та Голомедов Артем (Гімназія) набравши 48 очок з 5 пострілів.

У підтягуванні кращим став Шатровий Максим(ЗОШ №2), який підтягнувся найбільшу кількість разів – 25, другий результат у Ткача Миколи (ПБЛ), який підтягнувся–22 рази, третій результат показали: Негода Матвій (ЗОШ №1) та Залуцький  Владислав (ЗОШ №2) – 21 раз.

На змаганнях з плавання кращий результат на дистанції 50 м в/с показав Нестер Олександр (Гімназія) – 27,22., другий результат у Козлова Дмитра (НВК) – 27,38 і третій результат показав Черниш Дмитро (Гімназія) – 28,66.

У загальнокомандному заліку з трьох видів спорту І місце виборола команда Гімназії ім. В.О. Нижниченко, ІІ місце посіла команда НВК ім.. Л.І.Бугаєвської, ІІІ місце - ЗОШ №1.

Переможці змагань будуть захищати честь міста на обласній Спартакіаді допризовної молоді,  проведення якої планується у вересні 2014 року.