Міський голова С.А.Супрун 17 липня 2013 року взяв участь у роботі ХVІІ сесії Полтавської обласної ради.

Традиційно чергову сесію розпочали із нагородження полтавців за здобутки у різних сферах життя.

Голова Полтавської обласної державної адміністрації О.В.Удовіченко вручив орден «За заслуги» ІІІ ступеня Морозу Олександру Григоровичу, Почесному громадянину м.Комсомольська, генеральному директору товариства "Славутич-Руда-Україна", за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм.

Першими привітали з державною нагородою Мороза О.Г. міський голова С.А.Супрун, генеральний директор ТОВ «Славутич-Руда-Україна» А.М.Трефілов.