Голова Полтавської обласної ради Іван Момот обурений недостовірністю розповсюдженою деякими ЗМІ інформацією про начебто дозвіл, даний ним особисто, перебувати полтавським євромайданівцям у захопленому приміщенні Полтавської обласної ради.

«Моя позиція щодо захоплення приміщення зали засідань обласної ради була і залишається незмінною. Воно має використовуватися за призначенням. А ті, хто ініціював захоплення приміщення і утримують його – грубо порушують закон і мають нести за це відповідальність», – наголосив Момот.

Посадовець вважає, що деякі інтернетвидання перекрутили його виступ перед протестувальниками 8 лютого, аби зробити інформацію більш привабливою.

«Деякі інтернетвидання, перекручуючи мій виступ перед протестувальниками 8-го лютого, повідомили, що я дозволив їм займати це приміщення, а для більшої привабливості винесли таке твердження у заголовок», – зазначив Момот.

Також він вкотре наголосив, що коли мова йде про використання приміщення для роботи депутатів – ніяких перепон ніхто чинити не збирається.

«Ще раз, повторюю, що йшлося про можливість працювати у приміщенні депутатам, і саме до них я звертався, виступаючи перед учасниками зібрання. Водночас, я висловлюю думку, що представники громадськості матимуть можливість бути присутніми на всіх зібраннях, як це завжди було раніше», – сказав Момот.