Полтавський веслувальний десант вдало виступав на молодіжній континентальній першості в Румунії

Днями в румунському місті Басков завершився чемпіонат Європи з веслування серед юніорів та молоді. У складі збірної України на чемпіонат поїхали шестеро спортсменів з Полтавщини , двоє з яких повернулися з медалями, а один навіть у якості чемпіона світу.

Чемпіоном Європи у каное-двійці став представник Полтавщини Дмитро Янчук, який у парі з веслувальником з Львівщини Тарасом Міщуком стали кращими у каное-двійці на дистанції 500 метрів. Хлопці подолали дистанцію за 1, 40,532 хвилини. Щеодну медаль ці хлопці здобули у каное-двійці на 1000 метрів, проте тут хлопці були другими. Дмитро Янчук і Тарас Міщук подолали кілометрову дистанцію за 3, 38,716 хвилини.

Лише 0, 4 секунди не вистачило до чемпіонства іншому полтавському спортсмену Павлу Алтухову. Представник Полтавщини став другим у каное-одиночці на 1000 метрів, програвши менше ніж півсекунди чехові Мартіну Фуксі. Також Павло здобув третє місце у тій же каное-одиночці, але на 500 метрів. Тут Павло показав час 1,48,112.