05 січня 2016 року перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева перевірили роботу Комсомольського пункту обігріву, який створений у приміщенні ДПРЧ-17 Головного управління ДСНС України у Полтавській області за адресою: вул. Строни, 19.

Як зазначив начальник ДПРЧ-17 Олег Погребняк, з метою організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей, в першу чергу малозахищених верств населення, традиційно відкрито пункт обігріву. Для цього у приміщенні виділено окрему кімнату, де можна перепочити, отримати гаряче харчування.

Представники міської влади оглянули приміщення, їдальню, санвузол. Обговорили з директором ТЦСО «Калина» Лідією Бабич питання забезпечення необхідними теплими речами, порядок обліку громадян, які постраждали внаслідок зимової негоди.