Шановні комсомольчани і гості нашого міста!

Цьогоріч Комсомольськ уже вчетверте приймає гостей Міжнародних молодіжних муніципальних слухань.
Одним із пріоритетів своєї роботи міська влада визначила сприяння розвитку молодіжної політики у Комсомольську. Хто краще знає проблеми молоді за саму молодь? Треба довіряти юним серцям, які своїм оптимізмом, енергією, завзяттям здатні зрушити з місця будь-яку проблему, знайти і запропонувати міській владі шляхи її вирішення.
У Комсомольську молодь почувається важливою частиною територіальної громади, до неї прислухаються, а молодіжні ініціативи знаходять належну підтримку.

У місті створені та активно діють дитячі та молодіжні об\'єднання: Дитяча рада, Парламент дітей, Президентський клуб і Молодіжний депутатський клуб.

Із 2007 року вперше у Полтавському регіоні реалізуються принципи бізнес-соціальної відповідальності підприємців через підписання Угод щодо участі у фінансуванні молодіжних проектів. Так, на 2008 рік підписано 10 Угод із підприємцями міста на фінансування молодіжних проектів. Фінансує молодіжні проекти і міський бюджет. Разом, громадою, ми підтримуємо ініціативи юних комсомольчан, тому що саме їм вирішувати майбутнє Комсомольська та України. Тож вітаю учасників МММС-2008 і всіх, хто причетний до цього заходу.

Пропонуйте, творіть, реалізовуйте свої задуми! У добру путь!