З 14 по 16 червня Комсомольськ вкотре гостинно приймав учасників Міжнародного дитячого фестивалю «Мистецьке сузір’я». захід об’єднав понад 200 юних обдарувань із Кременчука, Градизька, Глобиного, Миргорода, Кобеляк, Комсомольська та м. Рацібуж (Республіка Польща). Фестиваль став захоплюючим, святковим  дійством дитячої творчості, яке подарувало жителям та гостям міста гарний настрій, яскраві враження та наповнило їхні серця світлими і добрими почуттями.

Організаторами мистецького заходу виступили виконавчий комітет Комсомольської міської ради, відділ культури і туризму міськвиконкому та ПК і Т. Директором фестивалю, як завжди, була начальник відділу культури і туризму міськвиконкому, депутат міської ради І.І. Зеленська. Учасники «Мистецького сузір’я» демонстрували рівень своєї виконавської майстерності у двох жанрах: вокальному та хореогра-фічному. Протягом двох днів відбірних фестивальних турів близько сотні номерів переглянуло компетентне журі, у складі якого - справжні професіонали своєї справи. зокрема, заслужений працівник культури України, директор Гадяцького училища культури А.М. Насменчук (голова журі), керівник зразкового ансамблю пісні і танцю «Дитячий світ» м. Кременчука С.В. Косова, редактор кастингу телепроекту «Голос країни»  каналу «1+1» м. Києва Антон Гончар.

Конкурсанти зазначили, що змагатися їм було цікаво, а журі оцінювало виступи об’єктивно і неупереджено. Крім того, дітям дуже сподобалася програма відпочинку, яку запропонували організатори  творчого дійства. Членам журі також сподобався нинішній фестиваль. За їхніми словами, рівень виконавської майстерності багатьох юних артистів - достатньо високий, на конкурс представлено досить цікаві номери, які не повторювалися з минулорічними, особливо - хореографічні. Учасники фестивалю продемонстрували не лише класичну хореографію, а й її сучасні напрями - хіп-хоп, контемп тощо. Звісно, деякі проблеми, над якими у подальшому треба ще працювати керівникам колективів, є. Особливу увагу слід звернути на постановку номерів. «У будь-якому виступі конкурсанта все має скластися в одне ціле: музика, костюм, постановка», - наголошував голова журі А.М. Насменчук.

Гала-концерт та урочиста церемонія нагородження переможців фестивалю відбувалися 16 червня на Театральній площі. Конкурсантів та глядачів привітали директор фестивалю І.І. Зеленська, міський голова С.А. Супрун, почесний гість Комсомольська, староста Рацібузького повіту (Польща) Адам ХАЙДУК та член журі Антон Гончар. Вони побажали учасникам фестивалю нових звершень та перемог і вручили пам’ятні  дипломи й подарунки переможцям та дипломантам «Мистецького сузір’я». За традицією, завершальним акордом фестивального дійства став неперевершений святковий феєрверк.

У хореографічному жанрі дипломом І ступеня нагороджені: старша група школи танцю «RDF» (керівники - Максим та Світлана Цимбали); дитяча хореографічна студія «Ясочка» (керівник Я.В. Рой). Гран-прі отримав народний ансамбль естрадного танцю «Глорія» (керівники – О.О. Атаманчук та Л.В. Маргунцева).

У вокальному жанрі диплом І ступеня отримали: Олена Іонова (кер. А.Ю. Федо); Анастасія Бакунова (кер. В.А. Дядюра, м. Кобеляки); Валерія Орловська (кер. Н.О. Стасенко, с-ще Градизьк); вокальний гурт «Ліра» (кер. Н.М. Руденко); молодша група народного вокального шоу-гурту «Люстерко» (кер. Л.Є. Ніколюк, м. Кременчук); вокальний гурт «Мелодіка» (кер. І.В. Колесніченко).