Міжнародний дитячий фестиваль естрадного мистецтва «Мистецьке сузір’я».

altУ Комсомольську з 19 по 21 травня пройшов Міжнародний дитячий фестиваль естрадного мистецтва «Мистецьке сузір’я». Він став логічним продовженням проекту відділу культури і туризму по підтримці талановитих та обдарованих дітей.

В нинішньому році фестиваль набув статусу міжнародного. Його учасниками стали дитячі колективи з України (м.Кременчук, Полтава, Комсомольськ, Шишаки, Градизьк, Миргород, Харків та Харківська обл.), Росії (м.Самара), Польщі (м.Рацибож). На конкурс колективи представили окремих солістів, вокальні ансамблі, дуети та хореографічні колективи із загальною кількістю залучених у них до 270 дітей. Склад журі фестивалю очолив Риндін Володимир Олександрович, доцент Самарської державної академії культури та мистецтв.

19 та 20 травня у великій залі Палацу культури і творчості пройшли відбіркові тури., а 21 травня увечері відбувся марш-парад вулицями міста та гала концерт з церемонією нагородження переможців фестивалю на Театральній площі.

altКомсомольчани та гості міста радо зустрічали та дружніми оплесками вітали дітей – учасників фестивалю. Усвоєму вітальному слові міський голова Сергій Супрун сказав: « Гостинна придніпровська земля радо зустрічає та об`єднує обдарованих виконавців, які роблять свої перші кроки у велике творче життя. Я пишаюся творчими здобутками наших дітей, їхньою великою любов\'ю до мистецтва і здатністю наполегливо працювати. Талановита юнь - це наша надія, наше майбутнє. Переконаний, що фестиваль увійшов у ваше життя яскравим святом, справдив надії, подарував безліч емоцій, друзів, стимулював ваше творче зростання. І, звісно ж, фестиваль має повне право на подальше життя, ставши в нинішньому році міжнародним – це є підтвердженням правильно обраного нами шляху в сфері культури й мистецтва, всебічної підтримки міською владою творчо обдарованих дітей.»

Організаторами фестивалю- конкурсу є відділ культури і туризму, Палац культури і творчості, ГО «Культ-тур» за підтримки виконавчого комітету Комсомольської міської ради.