14 жовтня для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у сім’ях опікунів та дитячому будинку сімейного типу, талановитою майстринею Євгенією Лещенко за підтримки служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області був проведений майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки «На щастя».

Діти із старанністю крутили своїх лялечок, цих крихіток, які вміщаються на долоню, але є добрим оберегом. Усі отримали багато позитивних емоцій від самого процесу та спілкування в ході виготовлення ляльки.

На завершення майстер-класу всі подякували майстрині, поласували смачним і запашним короваєм та з нетерпінням чекають на наступні цікаві зустрічі.