23 травня в День Героїв для учнів загальноосвітніх шкіл громади стартував «Маршрут пам’яті» - екскурсії до місць Горішньоплавнівської міської території громади, де увічнена пам’ять загиблих на війні, де вшановують воїнів ЗСУ, які сьогодні захищають Батьківщину.

Основні зупинки на маршруті:  меморіальна споруда «Землякам-учасникам бойових дій», дошка пам’яті загиблих воїнів громади в центрі міста, військовий меморіал «Їхні імена будуть жити вічно», експозиція міського музею «Російсько-українська війна», куточки пам’яті загиблих у кожній школі.

Учасники маршруту відвідали меморіальні місця, дізналися історичні факти, слухали життєписи деяких військовослужбовців. Шануємо пам’ять загиблих захисників та зміцнюємо суспільний дух.