На вихідних у Комсомольську пройшов черговий спортивний захід «Дитяча велогонка», яку в зв’язку з погіршенням погодних умов було перенесено з 1 червня на 7.

Цьогоріч у веселих стартах взяли участь 50 гонщиків віком від 3 до 6 років. Наймолодшим учасником дитячої велогонки став двохрічний харків’янин Олександр Черновал, який завітав у Комсомольськ у гості.

Велозаїзди проводилися серед хлопчиків та дівчат віком 3-4 роки на дистанції 150 м, серед хлопчиків та дівчат віком 5-6 років на дистанції 250 м.

Переможці і призери дитячої велогонки традиційно нагороджені грамотами і медалями відділу фізичної культури та спорту, а також подарунками від спонсорів: магазин : «Капітошка», «Антон», «777», «Рудий кіт», «Дитячий світ».

Серед дівчат 3-4 роки:

- І місце – Анохіна Ольга (д/с «Сонечко»);

- ІІ місце – Білогаєнко Карина (д/с «Колокольчик»);

- ІІІ місце – Ляшенко Ганна (д/с «Попелюшка»).

Серед хлопчиків 3-4 роки:

- І місце – Крайній Єгор (д/с «Золота рибка»);

- ІІ місце – Вазярук Валентин (д/с «Колокольчик»);

- ІІІ місце – Некипілий Олексндр (д/с «Чебурашка»).

Серед дівчат 5-6 років:

- І місце – Гарагуля Віка (д/с «Горобинка»);

- ІІ місце – Анохіна Ганна (д/с «Сонечко»);

- ІІІ місце – Новосад Ганна (д/с «Сонечко»).

Серед хлопчиків 5-6 років:

- І місце – Колесник Олексій (д/с «Чебурашка»);

- ІІ місце – Бурдєй Ілля (д/с «Золота рибка»);

- ІІІ місце – Потиліцин Ілля (д/с «Горобинка»).

Всі учасники спортивного заходу залишилися задоволені, бо отримали від спонсорів солодкі призи.

Відділ фізичної культури та спорту Комсомольської міської ради щиро вдячний всім учасникам за участь у святковому спортивному заході, а також всім організаціям міста та спонсорами за допомогу в організації та проведенні цього заходу.

Начальник відділу фізичної культури та спорту
Подрезан В.В.