Чергові засідання постійних комісій Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області відбулися протягом 10-14 лютого.

На засіданні постійної комісії з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів 10 лютого 2017 року   було опрацьовано 23 питання плати за землю та поновлення прав користування земельними ділянками і 22 питання архітектури і містобудування, серед яких – «Про створення комісії з вирішення земельних спорів», «Про затвердження Програми розробки містобудівної документації в м. Горішні Плавні на 2017 – 2020 роки та переліку заходів на 2017 рік», «Про затвердження на 2017 рік Переліку заходів по реалізації Програми розвитку земельних відносин та раціонального використання й охорони земель міста Горішні Плавні на 2014 – 2017 роки».

13 лютого 2017 року на засіданні постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації розглянули питання про прийом-передачу до статутного капіталу комунальних підприємств витрат  по об’єктах, «Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального виробничого підприємства «Теплоенерго» м.Горішні Плавні»,

«Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції  статуту комунального підприємства «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт», «Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального підприємства «Комсомольська госпрозрахункова поліклініка».

У ході засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я, законності та правопорядку опрацьовані питання щодо затвердження Комплексної програми розвитку туризму у м.Горішні Плавні на 2017 – 2021 роки, затвердження Положення про призначення стипендій провідним спортсменам міста Горішні Плавні з олімпійських видів спорту, затвердження організаційно-методичних рекомендацій щодо навчання працюючого та непрацюючого населення м. Горішні Плавні до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій на 2017-2018 роки, затвердження «Міської Програми антитерористичних заходів на 2017  рік».

На засіданні постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та екології 14 лютого 2017 року розглянуті питання щодо внесення змін до Програми будівництва та реконструкції об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2017 рік, заслухана інформація про схему розташування відеокамер у місті, опрацьовані питання внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства  та благоустрою міста Горішні Плавні на 2017 рік, внесення змін до «Програми сприяння створенню і підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2015-2017 роки», внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки.

Під час засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики депутати міської ради розглянули питання про внесення змін до показників міського бюджету на 2017 рік,  затвердження Положення про призначення стипендій провідним спортсменам міста Горішні Плавні з олімпійських видів спорту, затвердження Програми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у м. Горішні Плавні на 2017-2020 роки, затвердження Програми розробки містобудівної документації в м.Горішні Плавні на 2017-2020 роки та  переліку заходів на 2017 рік, затвердження на 2017 рік Переліку заходів по реалізації Програми розвитку земельних відносин та раціонального використання й охорони земель міста Горішні Плавні на 2014-2017 роки, затвердження Програми підтримки заходів мобілізації та забезпечення територіальної оборони на 2017 рік, затвердження міської Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на  військову службу у  2017 році.