Напередодні проведення засідання чергової п’ятдесят четвертої сесії Комсомольської міської ради шостого скликання, яке відбудеться 17 лютого поточного року, депутати міської ради працювали у постійних комісіях.

Так, протягом 4-10 лютого 2015 року відбулися засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді;  постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації; постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров’я; постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади; постійної комісії з питань архітектури, будівництва, земельних ресурсів та екології; постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту та зв\'язку; постійної комісії з питань  економічної політики, бюджету та  фінансів.

На засіданнях депутати опрацювали профільні питання, внесені на розгляд сесії.

Основні питання, які розглянули депутати: «Про внесення змін до показників міського бюджету на 2015 рік»; «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Комсомольська на 2015 рік», «Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки та допомоги сім’ям, дітям та молоді, які опинилися у складних життєвих обставинах, на період до 2018 року», «Про затвердження Положення «Про стимулювання талановитих і обдарованих дітей, міських творчих колективів та їх керівників (викладачів), що є переможцями в галузі культури» на 2015 рік», «Про виконання Програми соціально-правового захисту дітей на 2011-2016 роки у 2014 році», «Про кількість місць у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей у м.Комсомольську».

Депутати заслухали  інформацію начальника МВ УМВС України в Полтавській області Володимира Зеленського про стан виконання міської Комплексної програми профілактики злочинності і правопорушень за 2014 рік.

На засіданні постійної комісії з питань архітектури, будівництва, земельних ресурсів та екології розглядалися питання поновлення прав користування земельними ділянками та питання архітектури і містобудування.

На засіданні постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту та зв\'язку, яке відбулося 10 лютого, розглядалися питання, ініційовані департаментом житлово-комунального господарства: перелік заходів, видатки на які у 2015 році будуть проводитись за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища; заходи по благоустрою міста на 2015 рік, по утриманню вулично-дорожньої мережі на 2015 рік, по виконанню програми «Капітальний ремонт житлового фонду міста Комсомольська» на 2015 рік, по виконанню програми «Капітальний ремонт житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Комсомольська» на 2015 рік.

Засідання постійних комісій пройшло дієво, із жвавим обговоренням та конструктивними пропозиціями. Майже всі запропоновані проекти рішень були погоджені й рекомендовані до розгляду на сесії міської ради.