Упродовж 04-10 квітня відбулися засідання постійних комісій Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області: з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів; з питань комунальної власності та приватизації; з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я, законності та правопорядку; з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики; з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та екології.

04 квітня на засіданні постійної комісії з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів розглянули 37 питань поновлення прав користування земельними ділянками і 27 архітектури і містобудування.

05 квітня на засіданні постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації розглянули питання про житловий фонд соціального призначення; про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП ВУВКГ; про внесення змін до рішення 12 сесії сьомого скликання від 21.06.2016 «Про передачу багатоквартирного будинку №54 по проспекту Героїв Дніпра та майна на баланс ОСББ «Героїв Дніпра 54»; про прийом-передачу до статутного капіталу КП «Міськсвітло» витрат по об’єкту «Реконструкція мереж відеоспостереження в м. Горішні Плавні Полтавської області».

Постійна комісія з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я, законності та правопорядку в ході засідання опрацювала питання щодо затвердження нової редакції Статуту Горішньоплавнівської міської лікарні, Програми зайнятості населення міста Горішні Плавні на період до 2020 року, затвердження видів суспільно корисних робіт та орієнтовного переліку юридичних осіб для відбування порушниками покарання у вигляді суспільно корисних робіт, Положень про формування цивільного захисту м. Горішні Плавні; про організацію радіаційного і хімічного спостереження на території м. Горішні Плавні.

10 квітня постійна комісія з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики розглянула питання «Про затвердження Програми сприяння Горішньоплавнівському відділенню Кременчуцької ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області у покращенні умов обслуговування платників податків на 2018 рік», «Про затвердження Програми забезпечення здійснення видатків для представництва у судах та примусового виконання рішень Управління архітектури і містобудування Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2018-2020 роки», «Про надання Північній екологічній фінансовій корпорації (НЕФКО) місцевої гарантії Горішньоплавнівської міської ради для забезпечення виконання боргових зобов’язань комунальним виробничим підприємством «Теплоенерго» м. Горішні Плавні», заслухали інформацію щодо виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Горішні Плавні на 2017 рік.

На засіданні постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та екології розглянули питання щодо внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Горішні Плавні на 2018 рік; внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки; затвердження переліку перевізників, яким надаватиметься дотація на відшкодування різниці між економічно обґрунтованими тарифом та тарифом, встановленим для населення на проїзд до садових товариств у місті Горішні Плавні на 2018 рік; внесення змін до Програми будівництва об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2018 рік.