На засіданні круглого столу, яке відбулося 11 грудня в малій залі виконкому Комсомольської міської ради, розглядалося питання «Співпраця Товариства Червоного Хреста з установами і громадськими організаціями міста Комсомольська». Захід пройшов за участі заступника міського голови Надії Дмитрівни Угнічевої, керівника Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста Ірини Аркадіївни Плюсніної, керівників і представників соціальних служб міста, охорони здоров’я, відділу освіти, громадських організацій.

Ірина Аркадіївна Плюсніна поінформувала присутніх про діяльність Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста, наголосила на важливих аспектах роботи.

Начальник відділу охорони здоров’я Юрій Васильович Ковпак розповів про розвиток партнерських відносин для подальшої перспективи надання соціально-медичної допомоги через Товариство.

Заступник директора ТЦСО «Калина», волонтер Наталія Яківна Сизченко інформувала про розвиток партнерських відносин для подальшої перспективи надання натуральної допомоги потребуючим – найменш захищеним верствам населення.

Начальник УПСЗН Світлана Петрівна Чернявська ознайомила учасників круглого столу із інформацією про вимушених переселенців у м.Комсомольську.

Надія Дмитрівна Угнічева, заступник міського голови, подякувала учасникам зібрання за проведену роботу, побажала подальшої тісної активної співпраці Товариства з установами і громадськими організаціями міста.