Координаційна рада з питань протидії туберкульозу та ВІЛ- інфекції СНІДу

alt16 березня в малій залі виконкому відбулося засідання Координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ- інфекції СНІДу, яку очолює заступник міського голови Л.М.Биндич.

Відкрила засідання та в своїй промові висвітлила стан захворюваності на ВІЛ-інфекцію/ СНІД по місту Комсомольську завідуюча інфекційною службою міської лікарні А.О.Замш. Завідуюча епідеміологічним відділом міської СЕС Н.П.Гончарова доповіла про епідситуацію із захворюваності туберкульозом в місті за 2010 рік та січень-лютий 2011року. Вона також охарактеризувала структуру захворюваності населення туберкульозом, віковий склад людей, які вперше захворіли цією хворобою та розповіла про те, як здійснюється спостереження за тубосередками.

Про стан тубінфікування дитячого населення, здійснення диспансерного спостереження за дітьми з тубпроби Манту, тубконтактних поінформувала присутніх дитячий лікар-фтизіатр О.І.Заїка.

Заступник начальника Управління охорони здоров’я міста В.О.Дудник розповів про ті заходи, які проводяться згідно з робочим планом по проведенню Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом та місячника боротьби з туберкульозом в місті Комсомольську з 01.03. по 01.04.2011р.

Заслухавши та обговоривши матеріали про хід виконання міської програми протидії захворюванню на туберкульозу 2007-2011роках, про проведення в місті місячника, Всесвітнього та Всеукраїнського дня боротьби з туберкульозом, стан захворюваності на ВІЛ інфекцію /СНІД по місту Комсомольську, членами координаційної ради було прийняте рішення, контроль за яким покладено на начальника УОЗ Ю.В.Ковпака та головного санітарного лікаря міста М.М.Куліша.