altОРГАНІЗАТОРИ : Міський відділ культури і туризму виконкому Комсомольської міської ради м. Комсомольська Полтавської обл., Палац культури і творчості, молодіжний гурт К-92

Інформаційні партнери : ТОВ « ЦВІТ «ФОБОС», газета «Телеекспрес +» , канал «ГОК ТВ»

Фестиваль у м. Комсомольську Полтавської області проходить протягом 20 – 21.06.2009 року. При цьому, створюючи умови для творчої самореалізації молодих виконавців, пропагуючи здоровий спосіб життя (дотримання загальноприйнятих норм моралі, відмови від вживання психотропних та наркотичних речовин, обмеження вживання алкоголю та тютюнопаління), фестиваль покликаний знизити рівень антигромадських, негативних проявів у молодіжному середовищі країни, активізувати питання здорового дозвілля та формування високого рівня позитивного світогляду молоді на основі розвинутого почуття патріотизму, естетичної обізнаності, національної самосвідомості та духу взаємодії.

Також оргкомітет фестивалю надає всебічну підтримку рок-руху в м. Комсомольську Полтавської області та розвитку талановитих міських рок-гуртів.
Завантажити повністю>>>