Комунальний позашкільний спеціалізований мистецький навчальний заклад «Дитяча художня школа Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області» за підтримки міської ради, відділу культури і туризму організовує перший у місті Горішні Плавні конкурс з комп’ютерної графіки «Ми віримо в майбутнє твоє, Україно!» серед учнівської молоді нашого міста, віком від 11 до 19 років, присвячений Дню Гідності і Свободи.

Метою конкурсу є стимулювання творчої активності учнівської молоді міста, виховання національної свідомості і людської гідності, розширення і поглиблення знань учнів про історичне минуле нашої держави, рідного краю, виховання почуття патріотизму, любові й поваги до свого народу, своєї Батьківщини.

Конкурсні роботи приймаються з 01.10.2016 року по 14.11.2016 року включно у приміщенні Дитячої художньої школи за адресою вул. Добровольського, 63 (колишній ДНЗ «Теремок») з 14.00 до 20.00, крім неділі, у суботу з 10.00 до 14.00 і за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підведення підсумків конкурсу й визначення переможців з 15.11.2016 року до 17.11.2016 року.

Оголошення результатів і нагородження переможців, а також святкова виставка усіх конкурсних робіт відбудеться 21.11.2016 року, у День Гідності і Свободи, у виставковій залі Дитячої художньої школи.

Щиро запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у конкурсі!

Детальніше про умови конкурсу можна дізнатися на сайті Горішньоплавнівської міської ради і за телефоном 097-921-93-72.

[attachment=826:Положення про конкурс]

Директор КПСМНЗ «Дитяча художня школа»
Ольга Чередніченко