6 червня в Полтавській облдержадміністрації конкурсна комісія соціальних проектів програм, розроблених громадськими організаціями та їх спілками визначала кращі соціальні проекти стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї на 2014 рік. Конкурсну комісію очолив Роман Чабановський, заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації. У роботі комісії взяв участь заступник міського голови Юрій Муха.

«На реалізацію проектів виділено 200 тисяч гривень, подивимося, наскільки ми зможемо їх використати в рамках цих проектів», — зазначив Роман Чабановський.

Участь у конкурсі взяли сім учасників за шістьма напрямками. За  напрямком відзначення Міжнародного дня сім’ї та Дня матері подала заявку одна організація; за напрямком програми відзначення Дня родини на території Полтавської області не було жодної заявки; за напрямком запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми подана одна заявка; за напрямком програми із забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, піднесення ролі жінки та утвердження гендерної культури в суспільстві подана одна заявка; за напрямком пропаганди сімейних цінностей, підвищення престижу відповідального батьківства, актуалізації ролі сім’ї у вихованні дітей подано одну заявку; за напрямком програми підтримки та захисту прав та законних інтересів дітей та молоді, які потребують особливої соціальної уваги, дітей із багатодітних, малозабезпечених та неповних сімей подано три заявки.

«Усі проекти спрямовані на те, щоб підготувати молодь до шлюбу. 30% молоді на території області – це молодь шлюбного віку. Є також проекти спрямовані на патріотичне виховання молоді, збереження роду та інше», – сказала Наталія Шкоденко.

Джерело: http://np.pl.ua/