Вручення дипломів та грошових винагород переможцям
конкурсу на кращу туристичну символіку міста Комсомольська.

alt9 березня у виставковій залі дитячої бібліотеки пройшла церемонія вручення дипломів та грошових винагород переможцям конкурсу на кращу туристичну символіку міста Комсомольська. На конкурс було представлено понад 60 робіт комсомольчан. За словами компетентного журі, найкращими є роботи Н.В.Василенко, З.С.Власенк та Олі Рибної.

На церемонію був запрошений міський голова С.А.Супрун, який і вручив переможцям нагороди. Сергій Андрійович подякував учасникам за активну життєву позицію та небайдуже ставлення до рідного міста.

«Міська влада постійно приділяє увагу краєзнавчому і патріотичному вихованню учнівської молоді, прищепленню любові до нашого рідного міста, тому що без виховання любові до своєї вулиці, куточка не можна виховати любов до держави.

Туристична символіка потрібна для того, щоб місто впізнавали, пишалися його традиціями та історією. Вдалий вибір логотипу та слогану створить позитивний імідж Комсомольську», - зазначив очільник міста.

Перед присутніми виступив і голова журі – директор дизайн-центру «M’Art» Г.В.Савченко. Начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська також привітала переможців та повідомила, що роботи учасників будуть використані на біг-бордах та сіті-лайтах як соціальна реклама. Ірина Іванівна вручила кожному з переможців, міському голові та представникам ЗМІ оновлений буклет «Комсомольськ туристичний запрошує».