Минулої неділі, 14 червня, у нашому місті пройшов традиційний конкурс «Карнавал колясок», який влаштували партнери корпорації краси і здоров’я «TianDe» подружня пара Наталія та Сергій Клімови.

Основним партнером креативного родинного свята став Благодійний фонд «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» (засновниками якого є народний депутат України Костянтин Жеваго і голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус).

Партнерами конкурсу також були:

- Відділ у справах сім\'ї та молоді,

- Комунальне підприємство «Міськсвітло»,

- Корпорації краси та здоров\'я «TianDe»,

- Магазин «Дитячий світ» ПП Кузьмін Л.В.,

- Торгова марка Kimberli-Klark Worldwide, Inc.,

- Магазин-кафетерій «Ліо Конд»,

- Магазин святкових послуг і товару «Все для свята»,

- Інтернет-магазин «DoVira»,

- ПП Корнієвський,

- Представники компанії «ЕУЛАЙФ ГРУП» м.Комсомольська,

- Група «Комсомольськ на Дніпрі Online»,

- ТОВ «ТРК «ГОК»,

- Громадська організація «Центр розвитку дитини і сім\'ї« РОДІС ».

Мета конкурсу - підвищення престижу сім\'ї з дітьми, бо саме діти – це запорука щасливої і дружної родини.

Цьогоріч для участі у параді зареєструвалося 19 учасників. Після реєстрації, що відбулася біля Палацу культури та творчості, учасники конкурсу пройшли святковою ходою до Парку культури та відпочинку. Веселе дитяче свято відбулося на відкритій сцені міського парку. Тут конкурсантів зустріли веселі мультиплікаційні герої, з якими вони провели фотосесію на пам’ять. Креативні та активні учасники «Карнавалу колясок» продемонстрували глядачам здійснені наяву фантазії – чудові перевтілення звичайних колясок на яскраві моделі квітки, хмаринки, пожежної машини, повітряної кулі та інші. Традиційно учасники дивували розмахом фантазії, нестандартним підходом. Поки журі визначало переможців у 11 номінаціях, організатори карнавалу розважали юних глядачів та їх батьків цікавими іграми, конкурсами, танцями.

До складу суддівської колегії увійшли секретар Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Антоніна Кулієва, член дирекції ГО «Центр розвитку дитини і сім’ї «Родіс» Наталія Ткаченко, представники торгової марки Kimberli-Klark Worldwide, Inc. Марина Рябченко та інтернет-магазину для матері та дитини «DoVira» (м. Харків) Денис Кулініч.

Переможцями конкурсу «Карнавал колясок - 2014» стали:

- «Найбільш казковий екіпаж» - учасниця № 8 Кульпа Поліна «Попелюшка і хрещена фея»;

- «Дружний екіпаж» - учасник № 1 Білаш Ярослав «Українский тин»;

- «Спортивний екіпаж» - учасник № 2 Клімов Михайло «Повітряна куля»;

- «Патріотичний екіпаж» - учасниця № 19 Дегтяр Христина «Слава Україні»;

- «Хайтек» - учасник № 14 Лисенко Микита «Діджей Нік»;

- «Мультиплікаційний образ» - учасник № 10 Макляк Владислав «Лунтик»;

- «Діти-квіти життя» - учасниця № 4 Лушпенко Єлизавета «Чарівна незабудка»;

- «Солодка парочка» - учасники № 11 Сорокопуд Владислав і Борщ Аліна «Переговори»;

- «Авто-мото» - учасник № 7 Мартинюк Данил «Гоночна машина»;

- «Професія» - учасники № 17 Зікрань Катерина та Волювач Ярослав «Швидка допомога»;

- «Екіпаж малюк» - учасниця № 3 Антощенко Катя «Попелюшка на балу».

Старання батьків були гідно оцінені, призери отримали дипломи, подарунки та грошові сертифікати, решта учасників - заохочувальні призи.

Відділом у справах сім\'ї та молоді виконкому міської ради відзначено наймолодшу сім\'ю – родину Владислава Макляка, нагороджено дипломом та грошовим чеком у ресторан м. Комсомольска «12 стільців». Наймолодшу учасницю конкурсу Вероніку Шерстюкову представники торгової марки Kimberli-Klark Worldwide, Inc. нагородили окремим подарунком. У день проведення свята їй виповнилося 2 місяці. Інтернет-магазин «DoVira» відзначив своїх призерів, ними стали родини Білашів, Антощенків, Лушпенків, Шерстюкових, Рожанських, Святодухів. За міцну дружбу родину Білашів нагородили сертифікатом на сімейну професійну фотозйомку. Організатори вручили Катерині Антощенко Почесну грамоту та кубок за постійну участь у проекті «Карнавал колясок».

Як проходив парад колясок у Комсомольську, дивіться у фоторепортажі.