Громадська організація Центр муніципального розвитку»
за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Комсомольської міської ради
оголошує конкурс громадських ініціатив у м. Комсомольську

Мета конкурсу –підтримка громадських ініціатив (громадських організацій, органів самоорганізації населення, будинкових комітетів тощо) різної спрямованості (розвиток самоорганізації населення за місцем проживання, відстоювання власних прав та групових інтересів у взаємовідносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування, постачальниками соціальних, житлово-комунальних та інших послуг, громадські ініціативи у сфері освіти, культури, спорту, молодіжної політики, туризму тощо), з метою реалізації проектів, які спрямовані на вирішення нагальних потреб та розвиток територіальної громади м. Комсомольська.

Учасникам конкурсу можуть бути:

1. легалізовані об\'єднання громадян (громадські організації, органи самоорганізації населення, ОСББ, а також їхні коаліції, мережі, об\'єднання тощо);
  2. неінституціоналізовані групи громадських активістів.

Мікрогрантова підтримка не надається:

1. фізичним особам;
  2. релігійним громадам;
  3. політичним партіям

Основні вимоги до проектів:

1. повинні бути соціально значущими та мати довгостроковий ефект,
  2. повинні сприяти інституційному розвитку громадських організацій,
  3. повинні бути спрямовані на зміцнення довіри між громадськими організаціями та місцевими органами влади.

Не можуть бути підтримані наступні види діяльності:

1. придбання обладнання,
  2. будівельні роботи;
  3. надання гуманітарної допомоги;
  4. проекти, що мають комерційний характер.

Максимальна сума, яка надається на реалізацію місцевої ініціативи, не може перевищувати 10000 гривень.

Максимальний термін виконання ініціативи становить 4 місяці.

Мінімальний рівень власної участі громадської організації у загальній вартості ініціативи/проекту становить 10 %.

Проекти з додатками подаються у 7 примірниках (1 оригінал та 6 копій), а також в електронному вигляді.

Якщо учасники конкурсу не мають можливості відправити проект електронною поштою, проект подається лише у друкованому форматі, без подання його у електронному вигляді.

Проекти, що були подані та надіслані на електронну скриньку після вказаного в оголошенні терміну, не розглядатимуться.

Проекти, надіслані факсом або лише на електрону пошту (без подання друкованих копій, оформлених відповідно до існуючих вимог), не розглядатимуться.

Подані на конкурс матеріали не повертаються й не рецензуються.

Проекти слід оформити за аплікаційною формою конкурсу й надати на адресу:

ГО «Центр муніципального розвитку», вул. Леніна, 40, м. Комсомольськ.

Проект в електронному вигляді має бути надісланим за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Форму можна отримати, звернувшись за адресою: вул. Леніна, 40, ГО «Центр муніципального розвитку».

Довідки можна отримати за тел. 2-58-49 (по понеділках з 1400 до 1700) або 0973248097.

Останній термін подання проектів – 31 серпня 2010 року.

Оголошення результатів конкурсу – 15 вересня 2010 року.

Остаточне рішення щодо проекту перегляду не підлягає.

Причини відмови в підтримці проекту не повідомляються.