Виконавчий комітет Комсомольської міської ради, міський відділ освіти та Фонд підтримки підприємництва оголошують конкурс серед учнівської молоді на написання роботи «Бізнес-план для приватного підприємця».
Роботи приймаються з 3 лютого по 3 березня 2014 року за адресою: вул. Миру, 29, ММК відділу освіти. Телефон: 3-37-37.
Вимоги до бізнес-плану:

• Зміст повинен відповідати запропонованій тематиці.
  • Сума можливих інвестицій не повинна перевищувати 100 000 грн.
  • Ідея має бути придатною до реалізації в м. Комсомольську.
  • Обсяг роботи – не більше семи друкованих сторінок.
  • Автор роботи повинен навчатися в загальноосвітній школі або іншому навчальному закладі м. Комсомольська.

Конкурсна комісія:

• Голова – В.О. ГОВОРЕНКО, депутат міськради, підприємець.
  • Відповідальний секретар – Н.С. БАРСКОВА, методист ММК відділу освіти.
  • О.В. ОВЧИННІКОВА – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів виконкому.
  • В.М. ПЯТІНА – начальник відділу економічного аналізу та контролю виконкому.
  • В.О. ГОРСЬКИЙ – директор ФПП.

Нагородження переможців: І місце – 400 грн; II місце – 300 грн; III місце – 200 грн.
Передбачено десять заохочувальних премій по 50 грн. Керівник бізнес-плану переможця заохочується грошовою сумою у розмірі 300 грн. Загальна сума виногород – 1700 грн.
Додаткову інформацію про конкурс читайте на сайті: www.mmkkom.ukoz.ru (розділ «Новини»).

Матеріали для завантаження:

• Титульний лист