У цьому році в нашому місті вперше було проведено конкурс з благоустрою багатоквартирних будинків міста на звання «Будинок найкращого благоустрою м. Горішні Плавні», що мав за мету стимулювання громадськості до виконання робіт із поліпшення благоустрою багатоквартирних будинків, забезпечення чистоти й порядку в будинках та на прибудинковій території, обміну досвідом з облаштування благоустрою в багатоквартирних будинках між співвласниками різних будинків.

Узяти участь у конкурсі мали можливість багатоквартирні будинки ОСББ, ЖБК та будинки, які обслуговуються житлово-комунальними підприємствами міста Горішні Плавні.

Конкурс тривав із 03 квітня по 23 червня 2017 року.

23 червня 2017 року в малій залі виконкому відбулося засідання комісії з визначення переможців конкурсу з благоустрою багатоквартирних будинків міста на звання «Будинок найкращого благоустрою м. Горішні Плавні», у якому взяли участь Олександр Чуприна – перший заступник міського голови, голова конкурсної комісії; Петро Василюк – директор департаменту ЖКГ, заступник голови конкурсної комісії; Валерій Гирявець – начальник відділу благоустрою та житла ДЖКГ; Наталія Рубан – головний спеціаліст відділу благоустрою та житла департаменту ЖКГ, секретар конкурсної комісії; Алім Зінчук – головний спеціаліст відділу благоустрою та житла департаменту ЖКГ; Валерій Байдак – голова постійної комісії міської ради з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та екології; Людмила Кириченко – начальник управління архітектури і містобудування; Віталій М’якінін – голова спілки «Спілка ОСББ міста».

Багатоквартирні будинки (об’єкти Конкурсу) поділялися за наступними категоріями:

• будинки від 2-ох до 4-ох поверхів;
  • 5-типоверхові будинки;
  • 9-ти та більше поверхові будинки з кількістю квартир до 144 включно;
  • 9-ти та більше поверхові будинки з кількістю квартир від 145 та більше.

Номінація «Будинок найкращого благоустрою міста Горішні Плавні» визначалася для об’єктів Конкурсу в кожній категорії.

Підсумки конкурсу:

-         у категорії будинки від 2-ох до 4-ох поверхів (кількість учасників -1):

І місце – ОСББ «Космонавти» вул. Космонавтів, 15(загальний бал - 298).

-         у категорії 5-типоверхові будинки (кількість учасників -3):

• І місце – ОСББ «Мрія» вул. Добровольського, 29 (загальний бал - 378);
  • ІІ місце – ОСББ «Дніпрова чайка» просп. Героїв Дніпра, 14 (загальний бал - 369);
  • ІІІ місце – ОСББ «Рубін 18» вул. Добровольського, 18 (загальний бал - 283).

-         у категорії 9-ти та більше поверхові будинки з кількістю квартир до 144 включно (кількість учасників - 6):

• І місце – ОСББ «МЖК» просп. Героїв Дніпра, 40 (загальний бал - 362);
  • ІІ місце – ОСББ «Дніпряночка 80» просп. Героїв Дніпра, 80 (загальний бал - 273) та будинок по вул.Добровольського, 85 (загальний бал - 234);
  • ІІІ місце – ОСББ «Промінь» просп. Героїв Дніпра,66 (загальний бал - 213).

-         у категорії 9-ти та більше поверхові будинки з кількістю квартир від 145 та більше (кількість учасників - 2):

• І місце – будинок по вул. Добровольського, 81 (загальний бал - 396);
  • ІІІ місце – ОСББ «Гірники» вул. Добровольського, 97 (загальний бал - 390).

Нагородження переможців відбудеться на одному із засідань виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області в урочистій обстановці. Переможці отримають пам’ятні таблички та грошові сертифікати.

Учасник конкурсу, які не здобули призові місця, отримають заохочувальне преміювання.