Оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Управління архітектури і містобудування Комсомольської міської ради інформує про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для виготовлення звітів з експертної грошової оцінки земельних ділянок, що підлягають продажу на конкурентних засадах 6 травня 2011 року о 09 годині в приміщенні малої зали (ІІІ поверх) виконавчого комітету Комсомольської міської ради відбудеться конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для виготовлення звітів з експертної грошової оцінки земельних ділянок, що підлягають продажу на конкурентних засадах, за адресою: м. Комсомольськ, вул. Ковпака, 9, загальною площею, 0,0705 га, категорія земель – комерційне призначення для розташування та обслуговування магазину.

Для участі в конкурсі претенденти мають подати конкурсну документацію за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) в управління архітектури і містобудування Комсомольської міської ради секретарю конкурсної комісії Гаращук Ользі Володимирівні (вул. Миру, 24, І поверх, каб. 121, тел. 2-28-46).. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом документів, що містяться в конверті. До документів, поданих на конкурс із відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать:

• заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;
  • нотаріально посвідчену копію статуту. При цьому, якщо Експерт не менше двох разів брав участь у таких конкурсах, то він може подати до Комісії взамін нотаріально посвідченої копії статуту письмову інформацію про те, що з часу проведення попереднього конкурсу в статуті учасника конкурсу не відбулося ніяких змін;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі, та які залучаються до виконання оцінки;
  • копію сертифіката, виданого у встановленому законом порядку;
  • документ, що містить відомості щодо його досвіду роботи та досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі, завірений заявником;
  • конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також терміну виконання робіт по оцінці земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

Конкурсна комісія розглядатиме лише такі пропозиції учасників конкурсу, в яких термін виконання робіт відповідатиме вимогам чинного законодавства.

У разі невідповідності документів вимогам чинного законодавства, цього Положення, а також у разі подання неповного пакета документів, заява на участь у конкурсі не приймається і заявник як учасник конкурсу не реєструється.