Урочиста педрада-презентація пройшла в Комсомольській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням математики з нагоди 45-річчя з дня заснування закладу. Почесними гостями заходу були заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева, начальник відділу освіти Ірина Володимирівна Шошина, ректор ПОІППО ім.М.В.Остроградського Віталій Володимирович Зелюк, завідуюча ММК Світлана Іванівна Негода, директор з управління персоналом та побуту ВАТ «Полтавський ГЗК» Олена Петрівна Бойченко, начальник СПУ ВАТ «Полтавський ГЗК» Руслан Миколайович Ткаліч,директор НВП «ФЕРОЛІТ» Сергій Миколайович Воробйов, виконавчий директор ТОВ «Феррострой» Олексій Едуардович Шалаєв, методисти ММК, педагоги-ветерани праці.

Адміністрація школи на чолі з директором Оленою Володимирівною Васильченко познайомили присутніх із досягненнями навчального закладу, з інноваціями, які втілюються в навчально-виховний процес сьогодні, презентували проект учнів 3-А класу.

Заступник міського голови Н.Д.Угнічева вручила вітальну адресу і подарунок колективу школи від виконавчого комітету Комсомольської міської ради. Звертаючись до ювілярів, Надія Дмитрівна наголосила, що уже 45 років педагоги навчального закладу гідно виконують відповідальне й почесне завдання – навчання й виховання молодого покоління, передають дітям свої знання і навички, духовні цінності та національні традиції, свою енергію до творення й розбудови держави. Напередодні професійного свята побажала учителям людяності й доброти, мудрості й надії, віри і любові.

До слів привітань приєдналися усі почесні гості свята, вдячними словами, барвистими квітами й подарунками віншували вони іменинників.

І.В.Шошина й В.В.Зелюк вручили учителям почесні грамоти за високу професійну майстерність, результативність у навчанні та вихованні підростаючого покоління, значні досягнення в реалізації державної політики в галузі національної освіти.

Теплими посмішками й щирими оплесками вітала почесних гостей громада школи №2, бо в залі зібралися педагоги, які частину свого життя присвятили праці саме в цьому закладі. Для учителів-ветеранів була проведена екскурсія по школі, під час якої вони оглянули сучасні кабінети, обладнані завдяки допомозі Благодійного фонду «Полтавського ГЗК». Дружніми розмовами й спогадами завершився святковий захід у стінах школи.