Комсомольську – 51

Комсомольськ відсвяткував свій 51-й день народження. з цієї нагоди у стінах міського музею 29 листопада відбулася зустріч голови Комсомольської міської ради С.А. СУПРУНА з першопрохідцями (на фото). Організатори свята приготували для першопрохідців солодощі та подарунки.

На захід завітали перший заступник міського голови Д.Г. БИКОВ, голова правління ВАТ “Полтавський ГЗК”, почесний громадянин Комсомольська В.В. ЛОТОУС, секретар міської ради С.О. КалашнІк, протоієрей Свято-Миколаївського собору о. Георгій (Граб), представники відділу культури і туризму, школярі й семінаристи.

Сергій Андрійович висловив вдячність першопрохідцям за те, що знайшли у собі мужність приїхати на пустельні береги Дніпра і звести славне місто, яке носить молодецьку назву - Комсомольськ. “Ви дали поштовх, силу і енергію не одному поколінню людей, які сьогодні продовжують ті добрі справи, розпочаті вами у 60-х роках ХХ ст.”, – звернувся пан Супрун до першопрохідців. Вшанували на заході і тих, хто поклав своє здоров’я і життя на благо міста, зокрема, презентували документальний фільм Віктора Омельченка про  В.О. Ніжніченка. До слова запросили голову клубу “Першозасновників ПГЗК” А.М. АНТОНЦЯ та голову клубу першопрохідців “Полтавська магнітка” В.Ф. КУБІКОВА. Чоловіки висловили вдячність керів- ництву міста та ВАТ “Полтавський ГЗК” за те, що вони пам’ятають про їх подвиг та всіляко підтримують і допомагають. Очільники клубів стверджували, що їм не страшно залишити своє дітище гідним нащадкам та висловили надію на те, що місто буде розбудовуватися і ставатиме ще кращим.

З побажаннями міцного здоров’я, щастя, благополуччя, мирного неба та довгих років життя до першопрохідців звернулися студенти Полтавської духовної місіонерської семінарії, на чолі з протоієреєм Свято-Миколаївського собору о. Георгієм (Грабом). Вони виконували народні та конфесійні пісні, а наприкінці виступу хор різними голосами забринів: “Многая літа”.

Катерина СТРОМИЛО.
Фото автора.