Комсомольська ЗОШ №1 відзначила свій півстолітній ювілей

У великому залі Палацу культури і творчості зібрались вчителі, учні, колишні випускники та вчителі загальноосвітньої школи №1 з поглибленим вивченням економіки і права, щоб відзначити 50-річний ювілей найпершої в Комсомольську школи.

Педагогічний, учнівський і батьківський колективи  прийшли до цього свята з добрими результатами. За роки існування школи з її стін випущено більше двох тисяч випускників: є  кандидати в доктори наук, керівники підприємств і установ, банкіри і менеджери, лікарі та вчителі, політики, митці, вчені. У цьому закладі працює творчий педагогічний колектив, який не стоїть на одному місці, а знаходиться в постійному пошуку. І педагогічний, і учнівський, і батьківський колективи об’єднує любов та гордість за свою рідну школу, яка  вступає у шосте десятиріччя.

Міський голова, вітаючи колектив ЗОШ №1 з ювілеєм зазначив: «Перша школа завжди була авторитетом у місті серед навчальних закладів.  Педагогічному колективу школи притаманні висока професійна майстерність, відповідальність, культура, поважне та толерантне ставлення до учнів.

Нинішній педагогічний, учнівський, батьківський колектив та всі, хто причетний до життя школи, настроєні впевнено і оптимістично. Школа має сучасну програму діяльності: усе задумане здійснює ґрунтовно під успішним керівництвом директора Наталії Анатоліївни Тягай. Це творча особистість, яка не знає втоми. Вона  ідейний натхненник і організатор шкільного життя, енергійна та мудра господиня, яка вміє дати раду і в навчально-виховному процесі, і в господарських справах».

Очільник міста вручив директору школи Н.А.Тягай  заслужену нагороду – Указом Президента України їй присвоєно звання «Заслужений працівник освіти України». А подарунком від міської влади стала реконструкція спортивної зали школи, на яку було виділено значну суму коштів з міського бюджету.

Серед відомих та успішних випускників на святі був присутній і колишній учень школи – Олександр Павлович Попов, нині голова Київської міської держадміністрації. Він тепло привітав свою школу з ювілеєм та подарував їй ікону святого Нестора-літописця, який є покровителем учнів та студентів.
До святкових привітань приєднались представники обласного та міського керівництва, загальноосвітніх та професійних закладів міста, вищих навчальних закладів, колишні випускники ЗОШ №1.Дуже зворушливо було вітати на сцені клас 1962 року випуску. І, як багато років назад, дзвоник лунав з рук тієї ж дівчинки, а нині солідної вже жінки. Настільки це був хвилюючий момент, що в багатьох на очах мимоволі виступили сльози. Яскравими та хвилюючими були також художні виступи, які в своїй більшості приготували учні та колишні випускники школи.

Життя прекрасне і воно продовжується. А перша школа, і в тім ніхто не сумнівається,  впише ще багато славних сторінок в історію Комсомольська та України! Успіхів, процвітання та гідного поступу у майбутнє тобі, школо!