17 вересня 2015 року у великій залі Палацу культури і творчості відбулися громадські слухання з питання перейменування міста Комсомольська. Учасниками слухань були представники підприємств, установ, організацій, які розташовані на території міста, делегати від політичних партій, релігійних та громадських організацій, зареєстровані на території міста, депутати Комсомольської міської ради, представники органів самоорганізації населення, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники засобів масової інформації, члени територіальної громади міста Комсомольська.

Запрошено 840 комсомольчан, присутніми були 635.

П’ятнадцять мешканців Комсомольська виступили на слуханнях.

Проти перейменування міста проголосували 552 особи, за зміну назви – 43 мешканці, утрималися – 16 комсомольчан.

Секретаріатом громадських слухань вироблена резолюція, де зазначено, що учасники громадських слухань – представники територіальної громади міста Комсомольська – вирішили залишити назву місту – Комсомольськ; доручити Комсомольській міській раді звернутися до Верховної Ради України з ініціативою щодо невідкладного врегулювання питань проведення місцевих референдумів на законодавчому рівні задля того, аби кожен громадянин міста зміг висловити свою думку з приводу перейменування міста; запропонували внести зміни до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» №317 від 09.04.2015 щодо прийняття рішення про перейменування населених пунктів виключно місцевими референдумами у відповідних адміністративно-територіальних одиницях з урахуванням думки більшості населення, яке проживає на території відповідного населеного пункту, відповідно до закону про референдуми.

Резолюція громадських слухань із доповненнями буде винесена на затвердження Комсомольською міською радою, засідання якої відбудеться 20 жовтня 2015 року.

Секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік