Комсомольськ  зустрічає свого паралімпійця Андрія Кривчуна

12 вересня у великій залі міськвиконкому відбулось урочисте вшанування нашого земляка, спортсмена-параолімпійця Андрія Кривчуна, який гідно представив українську державу на черговому грандіозному спортивному форумі  — XIV літніх Паралімпійських іграх в Лондоні 2012 року. Андрій виступав у змаганнях з адаптованого академічного веслування на човнах-одиночках.

Андрія прийшли привітати представники міської влади, спортивного комітету, громадських організацій, небайдужі комсомольчани, підприємці і просто друзі. Міський голова С.А.Супрун, вітаючи спортсмена, зазначив: «Андрій, як і належить, продемонстрував у боротьбі з сильними суперниками гідний рівень власної спортивної майстерності. І це дуже потужний здобуток,  адже цьогорічні ігри показали надзвичайно високу конкуренцію між спортсменами. Хочу відзначити, що успішні виступи Андрія були спільним результатом роботи всіх тих, хто професійно працював з ним, допомагав, створював фундамент перемог. І нехай, Андрію, тебе не полишає розуміння того, що твій непереможний дух, твої звитяги є потужною силою, які викликають повагу й розуміння всіх нас, хто щиро за тебе вболівав. Вірю, що той життєдайний вогонь, який горить  у твоєму серці, надасть тобі впевненості у подоланні перешкод, прагнення до самовдосконалення та пошуку власних резервів сили і волі  на шляху до подальших успіхів та перемог. Це дуже важливо. Дякую тобі і  щиро тобі бажаю спортивного азарту, терпіння та витримки, а найголовніше – віри в себе». Міський очільник вручив мамі Андрія квіти та подяку за виховання сина. Він також зауважив, що сприятиме прийняттю рішення про виділення спортсмену квартири.

Від обласної філії «Інваспорт» Андрія вітала Тамара Холод. Треба зазначити, що завдяки системі "Інваспорт" у кожній області України тепер є принаймні одна школа, яка надає дітям-інвалідам можливість займатись різними видами спорту. Для більшості таких молодих людей це прекрасний шанс повірити у власні сили, знайти нових друзів і просто позайматися спортом. Деякі з них згодом стають чемпіонами, як і Андрій.
Привітали Андрія Кривчуна також начальник відділу фізичної культури і спорту Віктор Подрезан та заступник голови відділення Національного Олімпійського комітету України у м. Комсомольську – М.В.Шишліков та подарували унікальне видання «Олімпійське сузір’я України».
Друга частина урочистостей пройшла у вигляді прес-конференції. Андрій дав  відповіді на поставлені запитання учасниками зустрічей.