28 квітня 2015 року м. Комсомольськ відвідали народний депутат України Костянтин Жеваго, голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко, перший заступник голови ПОДА Андрій Пісоцький, в.о.начальника Головного управління Держземагентства у Полтавській області Костянтин Кухаров.

Почесні гості відвідали підприємства групи компаній FERREXPO: ТОВ «Єристівський ГЗК» і ВАТ «Полтавський ГЗК».

Оглянули виробничу площадку ТОВ «Єристівський ГЗК», побували у гірничо-транспортному цеху, на оглядовому майданчику підприємства. Костянтин Жеваго і представники ЄГЗК розповіли гостям про основні напрями діяльності, організаційну структуру підприємства, основні підрозділи, про показники фінансово-господарської діяльності, перспективи на майбутнє.

На ВАТ «Полтавський ГЗК» делегація відвідала оглядовий майданчик, корпус середньо-дрібного дроблення, комплекс магнітно-флотаційної доводки, будівельний майданчик збагачувальної фабрики секції №9, головну понижуючу підстанцію №1.

Міський голова Сергій Супрун провів коротку екскурсію об’єктами інфраструктури міста. Почесні гості відвідали спортивний комплекс «Юність», комунальний заклад «ДЮСШ №2 з плавання Комсомольської міської ради», стадіон Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, ДНЗ «Золота рибка», житловий комплекс по вулиці Добровольського.

У ході відвідин голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко, народний депутат України Костянтин Жеваго спілкувалися із журналістами.