23 та 24 серпня в місті Комсомольську пройшла І спартакіада серед підприємств групи «Фінанси і Кредит». Команди змагалися з 6 видів спорту: футбол, пляжний волейбол, настільний теніс, шахи, легка атлетика (стрибки у довжину з місця, естафета), армспорт.

В І спартакіаді серед підприємств групи «Фінанси і Кредит» взяло участь 7 команд-підприємств, які обслуговуються банком «Фінанси та Кредит»:

• «Полтавський ГЗК»;
  • «Єристівський ГЗК»;
  • «Феррострой»;
  • Банк «Фінанси та Кредит»;
  • «Кременчукм’ясо» (Кременчук);
  • «Росава» (Біла Церква);
  • «Омега».

Змагання проводилися на спортивних майданчиках нашого міста: с/к «Юність», спортивний зал ВПГУ, спортивний майданчик гімназії ім.В.О.Нижниченка, спортивні майданчики з пляжного волейболу біля готелю «Славутич».

Змагання відкрили на с/к «Юність, де були присутні команди-учасниці, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус, начальник управління по зв’язках з громадськістю банку «Фінанси і Кредит» Н.Д.Нападовська, голова профкому ВАТ «Полтавський ГЗК» С.О.Афонін, виконуючий директор відділення НОК України в м. Комсомольську М.В.Шишліков, начальник відділу фізичної культури та спорту В.В.Подрезан, президент ФК «Гірник-Спорт» П.М.Каплун, головний суддя спартакіади В.О.Нелюба, головний секретар О.І.Остапець.

Загальнокомандне місце по підсумкам спартакіади визначалося по найменшій кількості очок, набраних командами колективів підприємств з 6 видів спорту.

Переможці та призери по видам спорту:

1. Футбол:

• ІІ місце – команда «Єристівського ГЗК»;
  • ІІ місце – команда «Феррострой».

2. Пляжний волейбол:

• І місце – команда «Росава» (Біла Церква);
  • ІІ місце – команда «Полтавського ГЗК»;
  • ІІІ місце – команда «Феррострой».

3. Настільний теніс:

• ІІ місце – команда Росава» (Біла Церква);
  • ІІІ місце – команда Банк «Фінанси і Кредит».

4. Шахи:

• ІІ місце – команда Банк «Фінанси і Кредит»;
  • ІІІ місце – команда Росава» (Біла Церква).

5. Легка атлетика:

• І місце – команда «Феррострой»;
  • ІІ місце – команда «Полтавського ГЗК»;
  • ІІІ місце – команда Росава» (Біла Церква).

6. Армспорт:

• І місце – команда «Єристівського ГЗК»;
  • ІІ місце – команда «Феррострой»;

Таблиця загальнокомандного заліку

Переможцями І спартакіади серед підприємств групи «Фінанси і Кредит» стала команда ВАТ «Полтавський ГЗК» (Комсомольськ), срібними призерами - команда «Росава» (Біла Церква), бронзовими - команда «Феррострой».

В.о. начальника відділу з фізичної культури та спорту
О.В.Гуржій