Комсомольськ-Полтава вмикає драйв

altВосьмого серпня, у Полтаві, напередодні офіційних кастингів до танцювального шоу “Майдан’s-2”, які проводив телеканал “Інтер”, відбулася прес-конференція, присвячена участі нашої команди у наймасштабнішому проекті.

У зібранні взяли участь Полтавський міський голова Олександр Федорович Мамай, міський голова Комсомольська Сергій Андрійович Супрун, заступник голови, керівник апарату Полтавської облдержадміністрації Валерій Олексійович Пархоменко, керівник проекту, секретар Полтавської міської ради Оксана Антонівна Деркач, заступник Комсомольського міського голови з гуманітарних питань Людмила Михайлівна Биндич, керівник режисерської групи Star Media Production Денис Захаров та головний хореограф нашої команди Іван Козак, відомий у танцювальних колах як Jozzz.

Батьки міст, як вдало назвав мерів наш зірковий хореограф, були дуже раді з того, що матимуть можливість заявити про своє дітище на всю Україну, та ще й у оригінальний спосіб танцю. Олександр Федорович та Сергій Андрійович заявили, що плекають надію на те, що об’єднана команда здобуде перемогу.

“У другому сезоні танцювального шоу “Майдан’s” наші міста-партнери мають зайняти певне призове місце. Якщо навіть цього не буде, ми переконані, що найголовніше – участь. Цей проект дасть можливість нашій молоді згуртуватися, поспілкуватися, поділитися враженнями”. – Заявив пан Супрун.

О. Ф. Мамай зауважив, що у будь-якому випадку, дітей, які танцюватимуть за мрію міст, нагородять пам’ятними сувенірами чи екскурсією.

Міські голови підкреслили винятковий позитивізм шоу, адже, за словами Комсомольського мера, “...це дасть можливість нашій молоді обійти іншою дорогою шкідливі звички”, відкриє перспективу “вийти на пряму здорового життя”.

На прес-конференції стало відомо, що фінансування об’єднаної команди здійснюватимуть ГО “Наш дім - Полтава”, благодійний фонд ПГЗК, завод “Ворскласталь”, НВП “Фероліт” та ЄГЗК.

Нашій команді йти до перемоги допомагатиме хореограф Іван Козак. Він запевнив, що зробить усе, що від нього буде залежним. Jozzz повідомив, що разом зі своїм помічником і вчителем Ігорем Вадамовим вигадали кілька таких танцювальних моментів, котрі “... просто змусять телеглядачів чекати на виступи нашої команди”. Зірка танцю підкреслив також, що Полтава й Комсомольськ отримали ексклюзивні права на те, щоб два міста виступали разом та додав: “... а гуртом, як відомо, і батька легше бити”.

Денис Захаров повідомив, що другий сезон відрізнятиметься від попереднього: “По-перше, 3-го вересня відбуватиметься презентація усіх 12-ти команд, а по-друге, у цьому проекті тури будуть наближені до олімпійської системи – один із чотирьох учасників вибуватиме, а решта йтимуть далі”.

На прес-конференції пішла мова і про мрію міста. Л. Биндич заявила: “У разі виграшу призу, кошти будуть використані, у Полтаві – на придбання обладнання до реабілітаційного центру для дітей з обмеженими фізичними властивостями. А в Комсомольську – на різного роду автономні підйомники, які планується облаштувати біля ПКіТ, плавального басейну, загальноосвітніх шкіл, де навчається більше дітей такої категорії, щоб вони були соціально адаптовані, біля ГО “Ніжність” і у міськвиконкомі. Та будемо вирішувати це питання залежно від матеріального забезпечення”.

Крок до “Міста рівних можливостей” (а саме такий лозунг обрала команда, обмірковуючи мрію, за яку боротимуться полтавці й комсомольчани), учора зробила молодь, прийшовши на кастинг.

Як повідомила редакції член оргкомітету від Комсомольська у проекті “Майдан’s”, педагог-організатор навчально-виховного комплексу імені Л. І. Буговської Наталія Митрофанівна Руденко: “Усе було дуже зорганізовано – ніяких черг, постійно панувала атмосфера дружби та взаємопідтримки”.

Відбір розпочали із напутнього слова мера міста С. А. Супруна та побажань удачі. Далі вийшли хореографи Jozzz разом зі своїми помічниками Іваном та Лорою, які із конкурсантами розучили танцювальну зв’язку. Потім усіх учасників поділили на 3 групи: до 12-ти, 12-18 та 18+. У результаті довготривалої та напруженої боротьби, вдалося набрати 215 учасників.

По закінченню кастингу, новоспечених танцюристів зібрали у малій залі ПКіТ та поінформували про подальші дії у підготовці до денс-проекту.