На виконання доручення голови Полтавської обласної державної адміністрації О.В.Удовіченка щодо стабілізації цін на продовольчому ринку регіону міський голова С.А.Супрун 11 жовтня провів засідання, на яке були запрошені заступник міського голови Ю.М.Муха, головні спеціалісти відділу захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку О.М.Сімьонова, Л.В.Пестич, начальник Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області О.М.Кістеньов, головний інспектор міської державної лікарні ветмедицини О.М.Остапенко, заступник начальника Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області Савченко М.М., начальник відділу ДАІ Комсомольська О.В.Андрєєв, голова громадської організації "Громадське формування з охорони громадського порядку "Міська міліція" С.О.Хряпа, адміністрація ринку по вулиці Леніна, 91 І.А.Сорока, Т.М.Підуст, супермаркету «АТБ» І.А.Челюк, В.О.Кочубей, супермаркету «Сільпо» І.В.Становська, начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська, завідувач сектору з інформаційної та внутрішньої політики С.О.Шеремет.

У ході засідання присутні опрацювали завдання Полтавської ОДА щодо активізації в місті Комсомольську роботи по забезпеченню продовольчої безпеки, зниженню цін на овочеву продукцію, фрукти, взяли до відома рекомендовані граничні ціни реалізації продуктів харчування на ярмаркових заходах.

Члени засідання обговорили та узгодили питання організації та проведення ярмаркових заходів у місті щосуботи протягом жовтня-грудня 2013 року за участю вітчизняних товаровиробників.

З метою наповнення споживчого ринку продовольчими товарами масового попиту за соціально доступними цінами адміністрацією ринку по вул. Леніна, 91 запропоновано вітчизняним товаровиробникам долучитися до ярмаркових заходів на умовах торгівлі сільськогосподарською продукцією та продуктами харчування за зниженими цінами, плата за торгове місце на ринку з таких продавців здійматися не буде.

Запрошуємо виробників сільськогосподарської продукції привозити свою продукцію у Комсомольськ, мешканців та гостей міста відвідати ярмарки!