20 квітня в управління Державної казначейської служби України у м. Комсомольську Полтавської області прибула делегація колег з Вінницької області в кількості 29 осіб: начальники управлінь казначейств у Вінницькій області на чолі з заступником начальника Головного управління Державної казначейської служби України Полтавської області Олександром Анатолійовичем Роєм.

Мета поїздки – обмін досвідом, ознайомлення з роботою управління Державної казначейської служби України у м. Комсомольську в частині реалізації державної політики у сферах казначейського обслуговування бюджетних коштів, бухгалтерського обліку виконання бюджетів.

У ході робочого візиту учасники делегації також відвідали об’єднаний музей історії ВАТ «Полтавський ГЗК» і Комсомольський історико-краєзнавчий музей, містоутворююче підприємство ВАТ «Полтавський ГЗК», а також ознайомилися з трикотажним виробництвом на ТІКО.

Управління Державної казначейської служби
України у м. Комсомольську Полтавської області