9 грудня місто Комсомольськ відівідала делегація із міста Жовті Води у складі першого заступника міського голови Анатолія Миколайовича Мелюшка, депутата міської ради Людмили Григорівни Крижанівської-Гончарової, начальника управління житлово-комунального господарства Алли Олександрівни Комолікової, директора КП «Виробниче житлово-експлуатаційне об’єднання» Олега Федоровича Кудрявцева.

Гості міста ознайомилися із роботою департаменту житлово-комунального господарства Комсомольської міської ради, обговорили проблеми комунальної галузі обох міст.

Міський голова Сергій Андрійович Супрун привітав колег, коротко розповів про актуальні питання життєзабезпечення територіальної громади Комсомольська, зупинився на питаннях реформування місцевого самоврядування в Україні, побажав успіхів у роботі Жовтоводській міській раді.

Слова подяки гості адресували міському голові Сергію Андрійовичу Супруну, директору департаменту Петру Борисовичу Василюку за надану можливість ознайомитися з досвідом роботи комунальної галузі міста.