30 грудня в малій залі Комсомольської міської ради перший заступник міського голови Олександр Чуприна вручив молодшому сержанту Повітряних сил Збройних сил України Іллі Резніку нагрудний знак «За оборону Донецького аеропорту».

Участь у заході взяли секретар Комсомольської міської ради Сергій Дорота, військовий комісар Комсомольського районного військового комісаріату підполковник Едуард Марченко.

Завітав у Комсомольськ голова Новосанжарської районної державної адміністрації Сергій Бульбаха, однополчанин Іллі Резніка, який і доставив у Комсомольськ нагороду.

Військовий комісар Едуард Марченко вручив бійцю, який захищав мир, свободу, цілісність та єдність нашої держави на Сході України, нагрудний знак «Ветеран війни».

Представники міської влади подякували Іллі за проявлену доблесть і честь, побажали йому міцного здоров’я, добробуту, щастя, благополуччя, миру.