4 лютого в Коломиї стартував чемпіонат України з пауерліфтингу серед юнаків і юніорів, де зі старту блискуче виступив комсомольчанин В’ячеслав Шавлай (тренер – О.М.Шашин, спортивний клуб «Еталон»).

Наш земляк напрочуд упевнено переміг серед юнаків найлегшої вагової категорії — до 53 кг. У триборстві він підкорив 437,5 кг, завоювавши при цьому ще три малі золоті медалі за перемоги в кожній із трьох окремих вправ пауерліфтингу. Перемога у триборстві виявилася достроковою, адже срібного призера чемпіонату країни Назара Шаповала (Тернопільська обл.) наш земляк випередив у сумі на «астрономічну» вагу — аж на 72,5 кг (365,0), а бронзового призера Дмитра Савчука (Вінницька обл.) — на 82,5 кг (350,0).

У присіданні зі штангою В’ячеслав Шавлай був першим з результатом — 170,0 кг, також малі золоті медалі він завоював у жимі лежачи (87,5 кг) та становій тязі (180,0 кг).

Коефіцієнт Вілкса (співвідношення власної ваги до суми ваги у триборстві) у нашого земляка становив — 425,03 пункти. Наприкінці 2014 року В’ячеслав Шавлай установив одразу чотири юнацькі рекорди Полтавщини — у сумі триборства й трьох окремих вправах. Тоді у триборстві юний комсомольчанин підкорив 402,5 кг. Хлопець стрімко прогресує! Не пройшло й півроку, як В’ячеслав покращив всі свої рекорди, а в сумі триборства поліпшив власний рекорд області на 35 кг!

Вітаємо В’ячеслава з перемогою!

За матеріалами сайту sport.pl.ua