15 березня перший заступник міського голови Комсомольська Олександр Чуприна, заступник військового комісара Комсомольського районного військомату Володимир Пучков виїхали в місто Олександрію, щоб провести в останню путь 41-річного мобілізованого бійця Олександра Шалесного, серце якого зупинилося через інсульт. Висловили співчуття близьким загиблого, віддали шану військовослужбовцю.

Останніх 13 років Олександр жив у Комсомольську, працював слюсарем-ремонтником у ливарно-механічному цеху ВАТ «Полтавський ГЗК». Колеги та бойові побратими згадують Олександра Шалесного як відповідального працівника, щиру та чуйну людину, доброго товариша. На військову службу О.Шалесний мобілізований з Комсомольського військомату в 2015 році. Був водієм військової частини Польова пошта В5788 (м. Балаклія, Харківська область), мав звання старшого сержанта. Після мобілізації залишився служити в 55 автомобільному батальйоні, забезпечував доставку вантажів в Луганському та Донецькому напрямках. 07 березня чоловік занедужав і був госпіталізований до Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, 12 березня внаслідок хвороби військовий помер. Поховали його на рідній олександрійській землі. У чоловіка залишився 13-річний син, якого він виховував самостійно. Бойові побратими на могилі друга пообіцяли допомагати й підтримувати хлопця.

За матеріалами http://region.unn.ua/