16 серпня 2008 року працівники виконавчих органів Комсомольської міської ради відвідали Національний Сорочинський ярмарок, який традиційно проходив з 13 по 17 серпня 2008 року в с. Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області. Стародавнє мальовниче село Великі Сорочинці назавжди пов\'язане з ім\'ям всесвітньо відомого письменника-гуманіста Миколи Васильовича Гоголя. У Великих Сорочинцях М.В. Гоголь народився, був охрещений у Спасо-Преображенській церкві, а пізніше прославив село повістю «Сорочинський ярмарок».

Делегація міськвиконкому побувала у Великосорочинському літературно-меморіальному музеї М.В. Гоголя (1951 р.), який акумулює у собі духовний світ великого земляка. В музеї експонуються особисті речі, малюнки і документи М.В. Гоголя, перші видання його творів, фото та інші матеріали, що відображають життя та діяльність великого письменника. Потім делегати завітали до Спасо-Преображенської церкви (1728-1732 р.р.), що збудована на замовлення і на кошти гетьмана Лівобережної України Данила Апостола. Біле диво українського бароко здійнялося над Пслом, над смарагдовими лісами і садами, над розсипами білих хат. Відвідувачів зачарував Сорочинський іконостас – дивовижне творіння народних майстрів, який полонить зір вигадливою різьбою, фантастичною бароковою романтикою. Це повний п\'ятиярусний іконостас, в якому збереглися майже всі ікони, а їх налічується більше ста. Весь іконостас ділиться на три частини (приділи) центральний, Преображення Господнього на честь цього свята і освячено увесь храм, правий приділ – на честь Святої Трійці, а лівий – на честь Покрова Пресвятої Богородиці. Про події буття, яке бачила за час свого існування ця Церква розповіла присутнім матінка Ірина.

Далі, працівники виконкому відвідали Сорочинський ярмарок. На велелюдному майдані вирували продавці та покупці різноманітних товарів. Асортимент – від автомобіля до вінка часнику чи цибулі, від української вишиванки до опішнянського глечика. Кожний придбав собі сувенір на згадку про це незабутню подію.