Розпочався 2015 спортивний рік. 22- 23 січня у Кременчуці за 3-х денною програмою відбулися змагання чемпіонату області з плавання серед юнаків, які стали першими офіційними змаганнями циклу 2015 року.

У даних змаганнях взяли участь 118 юних спортсменів з Полтави (ДЮСШ № 3 і «Юність -1») , Кременчука («Нафтахім»), Комсомольська (ДЮСШ № 2).

Наше місто представляли вихованці тренерів-викладачів Стокоза Олександра Васильовича, Панесова Валерія Семеновича, Савельєвої Ганни Олександрівни, Скляр Інни Анатоліївни.

Змагання, як завжди, були цікавими і напруженими адже виборювалося право участі у чемпіонаті України, який пройде в кінці лютого у м. Біла Церква.

Приємний подарунок школі плавання і своїм тренерам зробили: Дмітрієв Артем (тренер-викладач Стокоз О.В.), який вперше виконав норматив кандидата у майстри спорту, Іванюта Артур (тренер-викладач Панєсов В.С.), який вперше виконав норматив 1 дорослого розряду.

За підсумками змагань:

Чемпіонами області стали:

Іванюта Артур (100 і 200 метрів вільний стиль);

Францюзьонок Ілля (100 і 200 метрів брас).

Срібними призерами:

Куниця Євген (100 метрів на спині і 400 метрів вільний стиль);

Мацько Карина (100 метрів брас);

Вороніна Тетяна (200 метрів вільний стиль).

Бронзовими призерами:

Мацько Карина (200 метрів брас);

Вороніна Тетяна (100 метрів вільний стиль);

Семенова Катерина (100 метрів на спині);

Гуржій Катерина (200 метрів на спині).

Срібні нагороди в естафетному плаванні є у дівчат, і у юнаків по дистанціях: (комбінована змішана 4 х 50 метрів; 4 х 50 метрів вільний стиль; 4 х 50 метрів комбінована).

19-20 лютого басейн ДЮСШ № 2 буде приймати учасників чемпіонату області серед юніорів. З 27 лютого по 02 березня відбудеться чемпіонат України у м. Біла Церква. Бажаємо вихованцям школи плавання успіхів в подальших змаганнях.