З 15 по 20 квітня 2016 року у м. Львові відбувся чемпіонат України ДЮСШ, СДЮШОР, УФК, СК серед юнаків та дівчат 1993 р.н. та молодших. Спортсмени ДЮСШ №1 успішно виступили на змаганнях і привезли з собою багато нагород. Другий рік поспіль команда ДЮСШ №1 м. Комсомольська завойовує І місце серед ДЮСШ, СК. У 2015 році серед 1991 р.н. та молодших, у 2016 році серед 1993 р.н. та молодших з кульової стрільби.

Вихованець Недбайла Віктора Вікторовича, тренера-викладача з кульової стрільби, – Городинець Максим став переможцем у вправі МП-8, 25 м швидкостріляючий пістолет, 30 пострілів, а головне встановив РЕКОРД УКРАЇНИ серед юніорів (578 очок).

Спортсмени виступали як у командному заліку так і в особистому.

У командних заліках такі результати:

- І місце у вправі МГ-9 у складі: Сировня Андрій, Хабаров Олексій, Ковтун Владислав;

- ІІ місце у вправі ГП-6, МГ-6 у складі: Сировня Андрій, Хабаров Олексій, Ковтун Владислав;

- ІІ місце у вправі ГП-50 (змішані команди) у складі: Сухорукова Вікторія, Хабаров Олексій;

- ІІІ місце у вправі МП-8 у складі: Городинець Максим, Малихін Гліб, Кравченко Антон.

В особистому заліку:

- І місце Городинець Максим у вправі МП-8

- ІІІ місце Сировня Андрій у вправі ГП-6, МГ-6; ІІ місце у вправі МГ-9

- ІІ місце Хабаров Олексій у вправі МГ-6; І місце у вправі МГ-9

- ІІІ місце Сухорукова Вікторія у вправі ГП-4.

Відділ фізичної культури та спорту