З нагоди Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості 16 липня у місті Горішні Плавні відбулися змагання з веслування на човнах класу «Дракон» на призи компанії «FERREXPO» за підтримки народного депутата України Костянтина Жеваго та голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктора Лотоуса. Перегони проходили на пляжі затоки Барбара. Участь у стартах взяли 200 веслувальників із Горішніх Плавнів, Кременчука та Полтави. Серед спортсменів були як аматори, так і професіонали.

На урочистому відкритті змагань були присутні міський голова Дмитро Биков, заступники міського голови Надія Угнічева і Юрій Муха, секретар міської ради Сергій Дорота, перший заступник голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Володимир Іванов, начальник відділу фізичної культури та спорту Віктор Подрезан, головний фахівець з комунікацій ВАТ «Полтавський ГЗК» і помічник народного депутата України Костянтина Жеваго Руслан Клименко, президент федерації громадської організації «Драгонком» Горішні Плавні» Микола Будзинський і головний суддя змагань Едуард Шевченко.

Команди змагалися на чотирьох човнах місткістю 22 спортсмени. У кожному човні було по 20 веслувальників, одному рульовому та одному барабанщику, який задавав ритм веслування. Через аномальну спеку організаторам довелося змінити формат проведення стартів, тож заїзди пройшли на дистанціях 200 м та 500 м із поворотом. Аматорські команди стартували з гандикапом, щоб після 200 м виявити рівень суперників.

Титул чемпіона виборола команда веслярів ремонтно-сервісного цеху ВАТ «Полтавський ГЗК». Срібні призери – працівники ливарно-механічного цеху ВАТ «Полтавський ГЗК». Бронзові нагороди здобула команда дробарно-збагачувальної фабрики ВАТ «Полтавський ГЗК». Наступні місця розподілилися таким чином: IV місце – команда «Сила та грація», V місце – команда «ЕДС», VI місце – команда виконкому Горішньоплавнівської міської ради, VII місце – команда СЦПВР ВАТ «Полтавський ГЗК», VIII місце – команда «Swim team».