Команда учнів СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (учителі Світлана Демянчук, Альберт Шахман) посіла ІІ місце у фіналі ІІІ етапу "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з баскетболу серед юнаків.
Команда учнів СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (учителі Світлана Демянчук, Альберт Шахман) посіла ІІ місце у фіналі ІІІ етапу "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з баскетболу серед юнаків.
Нормативнi документи
Центр надання адміністративних послуг
Персональний кабінет
Послуги архівного відділу
До 60-річчя нашого міста
Графік прийому громадян депутатами міськради
Бюджет міської ТГ
Стратегія розвитку міста
Електронні петиції
Фотосюжети
Енергозбереження та енергоефективність в житловій сфері
-
-
-
-