20 січня відбулось засідання дискусійного клубу «Діалог», на якому депутати Комсомольської міської ради обговорили 2 питання:

- про інформаційний простір у Комсомольську і селах Дмитрівської сільської ради;

- про перспективи розвитку друкованого видання Комсомольської міської ради — газети «Громадська думка».

По першому питанню доповідав міський голова С.А. Супрун, який ознайомив присутніх із нинішньою ситуацією в інформаційному просторі Комсомольська і селах Дмитрівської сільської ради. Сергій Андрійович наголосив, що дискусійний клуб має точно окреслити завдання і передбачити шляхи їх вирішення для друкованого органу міськради— газети «Громадська думка». По другому питанню доповідала редактор КП «Редакція газети «Громадська думка» Т.Ю. Терен, яка розповіла присутнім про основні засади видання, наявну чисельність працівників, розмір бюджетного фінансування, рівень грошових надходжень від реклами за попередні роки (з 2006 по 2008 включно) і труднощі, які виникли у редакції газети після об\'єднання з редакцією міського радіомовлення.

Депутати Комсомольської міської ради підтримали пропозицію стосовно продовження дії минулорічного рішення щодо безоплатної передплати газети «Громадська думка» у 2009 році пільговим категоріям громадян. Серед зауважень і побажань, висловлених депутатами до «Громадської думки», були такі:

- посилити контроль за доставкою цього періодичного видання до читача (звучали нарікання на роботу відділу доставки кореспонденції у місцевих поштових відділеннях);

- друкувати більше матеріалів про події, що відбуваються саме у нашому місті;

- надавати рівні права на поширення інформації політичними силами, представленими у Комсомольській міській раді.

До міськвиконкому депутати висунули 2 пропозиції:

1) при розміщенні інформації, що стосується роботи управлінь, відділів чи служб міськвиконкому, перевагу надавати друкованому виданню міської ради - «Громадській думці»;

2) з метою узгодження наповнення кожного номера газети інформацією від виконкому створити при «Громадській думці» редакційну колегію із представників міської ради і міськвиконкому.